bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 24 września 2016
  • wyświetleń: 6951

Szukajcie słońc na chodnikach Bielska-Białej i w Internecie!

W połowie sierpnia ruszyła gra miejska „Zawsze Słońce”, dzięki której każdy, kto na chodnikach Bielska-Białej znajdzie słońce, ma szansę wygrać atrakcyjne nagrody.

W Bielsku-Białej czas wolny chętnie spędzamy spacerując po Starym Rynku. Równie ciekawym miejscem wartym zobaczenia jest Zamek Sułkowskich. Miasto oferuje też wiele innych atrakcji, pozwala na odkrywanie ciekawostek i nowych obiektów. W tym roku Żywiec Zdrój w ramach akcji „Zawsze Słońce” wydłuża listę miejsc wartych odkrycia w Bielsku-Białej.

- Zachęcamy wszystkich do wyjścia z domu i szukania słońc w przestrzeni miejskiej - szczególnie w okolicach ulicy Łagodnej. Słońca można również odkrywać na specjalnej wirtualnej mapie - zachęcają organizatorzy. W ramach akcji „Zawsze Słońce” Żywiec Zdrój przedłuża lato, tak byśmy aż do połowy października nie musieli żegnać się z nastrojem słonecznych wakacji. Bez względu na warunki pogodowe, będzie nam towarzyszyć nie jedno, a tysiące słońc.

- Akcja „Zawsze Słońce” to nie tylko pomysł na symboliczne przedłużenie lata, ale też na dzielenie się pozytywnymi emocjami. Tym razem postawiliśmy na innowacyjny mechanizm gry miejskiej. Ukryjemy w Bielsku- Białej 33 słońca, ale akcja dotyczy również innych miejsc w Polsce. Słońca pojawią się w 31 miastach, razem będzie ich aż 2000! Każde miasto, każda uliczka ma swoją historię. Spacer po Bielsku-Białej w poszukiwaniu słońc może być sposobem na odkrywanie miasta. Pozostałe 5100 słońc można szukać na wirtualnej mapie, którą znajdziemy na stronie www.zawszeslonce.pl. Będzie o co powalczyć, bo pod każdym słońcem ukryta jest jedna nagroda! - mówi Michał Schilbach, Kierownik Marketingu z Żywiec Zdrój S.A.

Szukajcie słońc na chodnikach Bielska-Białej
Szukajcie słońc na chodnikach Bielska-Białej i w Internecie! · fot. mat. organizatora


Dzięki dwóm wariantom gry, mogą wziąć w niej udział mieszkańcy całej Bielsko-Białej. W trybie MIASTO zadaniem uczestników będzie odszukanie słońc namalowanych na chodnikach w stolicy. Dzięki zastosowaniu specjalnej farby hydrofobowej, słońca widoczne będą tylko wtedy, kiedy spadnie deszcz. Natomiast gra w trybie MAPA polega na szukaniu słońc na wirtualnej mapie Polski, dostępnej na www.zawszeslonce.pl. Niezależnie od tego skąd pochodzisz i gdzie się znajdujesz.

Aby wziąć udział w grze wystarczy sięgnąć po butelkę Żywiec Zdrój Smako-Łyk o pojemności 1,5l, w promocyjnym opakowaniu, ze specjalnym kodem na odwrocie etykiety. Następnie należy wejść na stronę www.zawszeslonce.pl, wybrać tryb gry (Miasto lub Mapa) i aktywować kod. Od tego momentu gra się rozpoczyna! Każdy kod jest aktywny przez 24h i umożliwia wykonanie 10 prób odkrycia słońca.

- Zachęcamy również do śledzenia naszych profili w mediach społecznościowych. Aby ułatwić poszukiwanie słońc i kryjących się pod nimi nagród, stworzyliśmy specjalne „hasztagi” (#zawszeslonce - daje podpowiedzi do szukania słońc na chodnikach miasta, a #zawszesloncenamapie podpowiada lokalizację słońc ukrytych na wirtualnej mapie) - tłumaczą organizatorzy.

Dla osób, którym uda się na terenie Bielska-Białej jako pierwszym odkryć słońca, przygotowano atrakcyjne nagrody: vouchery na wycieczki z wakacje.pl, e-karty podarunkowe do sklepów Decathlon oraz unikalne torby z symbolem „Zawsze Słońce”. Akcja trwa do 16 października włącznie, a wszelkie informacje na temat gry oraz jej regulamin dostępne są na stronie www.zawszeslonce.pl.

BM / bielsko.info, źródło: Materiały promocyjne organizatora

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.