bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 22 września 2016
  • wyświetleń: 6445

AQUA zainwestuje kilkadziesiąt milionów złotych w infrastrukturę

Spółka AQUA S.A. przedstawiła prezydentowi miasta wieloletni plan rozwoju i modernizacji urządzeń wodociągowych i kanalizacyjnych zlokalizowanych na terenie Bielska-Białej.

oczyszczalnia ścieków
Oczyszczalnia ścieków w Komorowicach · fot. AQUA / spacery360.pl


Z dokumentu dowiadujemy się, że w latach 2017-2019 spółka AQUA zamierza wydać na na budowę i modernizację urządzeń wodociągowo-kanalizacyjnych zlokalizowanych na terenie Bielska-Białej aż 64 mln złotych. Największe planowane nakłady inwestycyjne przewidywane są na budowę kanalizacji sanitarnej w rejonie Stalownika, modernizację systemu oczyszczania ścieków w Komorowicach oraz budowę kanalizacji sanitarnej w rejonie ulic Pod Kasztanem, 13 Zakrętów, Janowickiej i Deszczowej.

Wieloletni plan rozwoju i modernizacji urządzeń wodociągowych i urządzeń kanalizacyjnych w Gminie Bielsko-Biała na lata 2017, 2018, 2019 zostanie uchwalony na najbliższej sesji Rady Miejskiej.

ab / bielsko.info

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.