Firmy w czasie epidemii Firmy w czasie epidemii

bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Wiadomości

  • 21 września 2016
  • wyświetleń: 8199

Hala widowiskowo-sportowa znów zmieni się w halę targową

Za nami:

W najbliższy weekend w hali pod Dębowcem będzie miała miejsce kolejna ekspozycja. Tym razem w Bielsku-Białej odbędą się Targi Budownictwa i Wyposażenia Wnętrz oraz Targi Technik Grzewczych i Zielonych Energii.

Organizowane od 25 lat targi polsko-czesko-słowackie, to największe wydarzenie branżowe w naszym regionie. Celem targów jest upowszechnianie nowoczesnych technik budowlanych, a także promowanie efektywności energetycznej w budownictwie.

Targi to miejsce spotkań biznesowych dla firm, wymiany doświadczeń czy kontaktów z ekspertami z branży budowlanej. To również specjalistyczne konferencje i wyspa nowości, prezentacje technologii i innowacji branżowych.

Tematem przewodnim jesiennej edycji jest "Dom energetycznie optymalny" - efektywny ekonomicznie i energetycznie, zapewniający wysoki komfort życia mieszkańcom i niskie koszty eksploatacji. Równocześnie organizowane są 18. Targi Technik Grzewczych i Zielonych Energii - INSTAL SYSTEM 2016. Połączenie tych dwóch imprez targowych pomoże odwiedzającym w kompleksowym zapoznaniu się z nowymi, energooszczędnymi rozwiązaniami w budownictwie oraz w branży grzewczej i instalacyjnej.

Targi odbędą się w dniach 23-25 września 2016 r. w Hali Widowiskowo-Sportowej przy ul. Karbowej 26. Organizatorem tego wydarzenia jest Biuro Wystaw i Promocji "Astra". Szczegółowe informacje na stronie internetowej www.targibielskie.pl.

ab / bielsko.info

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.