bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 20 września 2016
  • wyświetleń: 4986

Wydano opinie do projektów budżetu obywatelskiego na 2017 rok

Zespół ds. weryfikacji projektów zakończył swoje prace związane z opiniowaniem projektów. Nie wszystkie projekty zostały zweryfikowane pozytywnie.

Odbiór siłowni plenerowej przy ul. Jana Chrzciciela - 15.04.2016
Siłownia plenerowa w parku przy ul. Jana Chrzciciela została zbudowana w ramach budżetu obywatelskiego · fot. bielsko.info


Po zapoznaniu się z merytorycznymi opiniami wydziałów Urzędu Miejskiego i jednostek organizacyjnych Miasta, Zespół na kilku swoich posiedzeniach analizował złożone projekty i wydawał opinie kwalifikujące poszczególne projekty do głosowania przez mieszkańców.

Zespół dokonując analizy złożonych projektów występował również do niektórych wnioskodawców o dodatkowe wyjaśnienia i uzupełnienia wszędzie tam, gdzie pojawiły się wątpliwości związane z kompletną i rzeczową oceną możliwości i zakresu wykonania zgłoszonego zadania. Opinie Zespołu zostały zamieszczone w tabeli z nazwą i opisem poszczególnych zadań ogólnomiejskich i osiedlowych i są to oceny pozytywne oraz negatywne z uzasadnieniem. Oceny te tworzą listę zweryfikowanych przez Zespół projektów.

Wszyscy wnioskodawcy i osoby zainteresowane mogą zapoznać się z wynikami prac Zespołu Weryfikacyjnego, które opublikowane są w tabelach na stronie internetowej budżetu. Autorzy projektów ocenionych negatywnie mogą skorzystać z możliwości odwołania się od opinii Zespołu w terminie do 26 września 2016 r.

ab / bielsko.info

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.