bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 19 września 2016
  • wyświetleń: 2077

Pożar ciężarówki z kontenerem na śmieci - zdjęcia

Cztery zastępy straży pożarnej gasiły w piątek pożar samochodu ciężarowego w Dankowicach. Prawdopodobną przyczyną pożaru było zwarcie instalacji elektrycznej.

Pożar ciężarówki z kontenerem na śmieci - 16.09.2016 · fot. KM PSP Bielsko-Biała


Oficer dyżurny straży pożarnej odebrał zgłoszenie o pożarze samochodu ciężarowego Star o godz. 12.03. Do zdarzenia doszło na ulicy Oświęcimskiej w Dankowicach. Kiedy jednostki straży pożarnej przybyły na miejsce, pożarem objęta była cała kabina samochodu ciężarowego oraz część śmieci znajdujących się w kontenerze przewożonym na samochodzie.

Strażacy podali w pierwszej kolejności dwa prądy wody, a następnie wodny roztwór środka pianotwórczego na palące się śmieci oraz komorę silnika pojazdu. Dalsze działania polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia do czasu zabrania pojazdu przez lawetę. Działania zakończono po godz. 14. Prawdopodobną przyczyną pożaru było zwarcie instalacji elektrycznej.

ab / bielsko.info, źródło: KM PSP Bielsko-Biała

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.