bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 17 września 2016
  • wyświetleń: 2874

Wraki znów wystartują w wyścigach na złomowisku koło Pszczyny

Za nami:

W sobotę, 17 września na złomowisku w Radostowicach k. Pszczyny odbędzie się kolejny rajd z cyklu Wrak Race Rally Extreme. Oprócz pasjonujących wyścigów, nie zabraknie również oprawy muzycznej, o którą zadbają DJ 5CET oraz DJ 2CL.

Wrac Race Rally Extreme - Underground Knockout wystartuje o godzinie 10.00. Impreza będzie kolejną odsłoną eliminacji do Wrak Race Cup 2016.

wrak race


O co chodzi w imprezach Wrak Race Rally Extreme?Wystarczy samochód osobowy o wartości nie przekraczającej 1000 złotych i chęć dobrej zabawy. Każdy z uczestników ma do przejechania 20 minut po torze. Zwycięzcą zawodów zostaje ten uczestnik, któremu w tym czasie uda się pokonać jak największą liczbę okrążeń. W każdym biegu startuje max 15 samochodów, z czego pierwsze miejsca pozwalają na udział w biegach półfinałowych. Na koniec zwycięzcy startują w wyścigu finałowym - tutaj już nikt nie oszczędza samochodów - walka trwa do końca.

BM / bielsko.info

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.