Wiadomości
- 15 września 2016
- wyświetleń: 7693
Ulica Legionów zamknięta od strony centrum. Kładą nową nawierzchnię
Utrudnienia na ulicy Legionów. Zamknięty jest jeden pas ruchu w kierunku stacji kolejowej Bielsko-Biała Wschód na odcinku od ulicy Piłsudskiego do ulicy Tokarskiej.

Od kilku dni na ulicy Legionów prowadzony jest remont nawierzchni. W czwartek firma wykonująca remont przystąpiła do asfaltowania. W związku z tym kierowcy nie mogą wjechać w ulicę Legionów z ulicy Piłsudskiego. Wyznaczono objazd ulicą Komorowicką.
ZOBACZ TAKŻE
"To nie jest droga drugorzędna". Jest petycja o pilną modernizację drogi z Cieszyna do Bielska-Białej
Zardzewiały płot i urzędnicza bezradność. Kto naprawdę odpowiada za zagrożenie?
Gorący temat[FOTO] Zakończyła się budowa nowego węzła. Jest zapowiedź kolejnych prac
Spór o dojazd i miejskie procedury. Mieszkańcy czekają na drogę
Objazd pod lupą. Co dalej z ul. Struga?
Utrudnienia dla pieszych w centrum miasta. Rusza budowa sieci kablowej średniego napięcia
Komentarze
Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.









