bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 14 września 2016
  • wyświetleń: 8140

Trzech agresorów pobiło dwóch mężczyzn pod Szpitalem Wojewódzkim

W sobotę około godziny 22.00 bielscy policjanci zatrzymali trzech młodych mężczyzn, którzy tego samego wieczoru w rejonie Szpitala Wojewódzkiego w Bielsku-Białej pobili 21 i 29-latka. Jak się okazało jeden ze sprawców był poszukiwany listem gończym. Mężczyzno już postawiono zarzuty.

W sobotę wieczorem dyżurny bielskiej jednostki otrzymał zgłoszenie o pobiciu dwóch młodych mężczyzn na Alei Armii Krajowej. Sprawcami miały być trzy osoby, które po zdarzeniu oddaliły się. Jak wynika z relacji zgłaszającego, do pobicia doszło, kiedy siedział na skwerze niedaleko Szpitala Wojewódzkiego w towarzystwie 24-letniej bielszczanki i swojego 29-letniego kolegi. Podeszło do nich trzech mężczyzn, którzy zaczęli ich zaczepiać i obrażać dziewczynę. Kiedy mężczyźni stanęli w jej obronie, sprawcy stali się agresywni i zaczęli kopać i uderzać pięściami swoje ofiary. W wyniku zajścia 21-letni mieszkaniec Bielska-Białej oraz 29-letni mieszkaniec powiatu bielskiego doznali obrażeń ciała.

Dzięki szybkiej reakcji na zgłoszenie policjanci, którzy przybyli na miejsce, doprowadzili do zatrzymania prawdopodobnych sprawców całego zajścia. Jak się później okazało jeden z nich był poszukiwany listem gończym, w celu doprowadzenia do aresztu śledczego lub zakładu karnego do odbycia kary pozbawienia wolności za podobne przestępstwo. 25-latek bez stałego miejsca zameldowania miał prawie 1,4 promila alkoholu we krwi.

Całej trójce postawiono już zarzuty udziału w pobiciu, za który grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.

ab / bielsko.info, źródło: KMP Bielsko-Biała

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.