bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 23 listopada 2011
  • wyświetleń: 2444

Wpadka pijanego kierowcy

Jechał zygzakiem i odbijał się od krawężników i kto wie jak zakończyłaby się ta podróż, gdyby nie informacje przekazane przez świadka, który zauważył pijanego kierowcę opla, a swoje spostrzeżenia - w myśli kampanii „Nie reagujesz - akceptujesz” natychmiast przekazał stróżom prawa. Dzięki tej obywatelskiej postawie policjanci z komisariatu II zatrzymali nietrzeźwego 30-latka, któremu za jazdę na podwójnym gazie grożą teraz 2 lat więzienia.

Reklama

Na ul. Karpackiej w Bielsku-Białej bielszczanin zauważył opla, którego kierowca jechał zygzakiem i odbijał się od krawężników. Jakby tego było mało, kierowca zaparkował swój samochód pod sklepem monopolowym, gdzie zakupił wódkę. Kiedy ponownie próbował wsiąść za kierownicę zatrzymali go policjanci, których zaalarmował świadek zdarzenia.

Badanie alkomatem wykazało, że sprawca miał we krwi przeszło 3 promile alkoholu. Zatrzymano mu prawo jazdy, a za jazdę w stanie nietrzeźwości grozi mu teraz do 2 lat za kratami.

new / bielsko.info

źródło: KMP Bielsko-Biała

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.