Firmy w czasie epidemii Firmy w czasie epidemii

bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Wiadomości

  • 13 września 2016
  • wyświetleń: 8262

Największe targi branży energetycznej w Polsce - zdjęcia

Dzisiaj w Bielsku-Białej rozpoczęły się 29. Międzynarodowe Energetyczne Targi Bielskie ENERGETAB - największe w Polsce targi branży energetycznej. Swój udział w tegorocznej imprezie zgłosiło ponad 700 wystawców z kilkunastu krajów Europy i Azji.

29. Międzynarodowe Energetyczne Targi Bielskie ENERGETAB · fot. UM Bielsko-Biała


Wśród wystawców pojawiły się zarówno dobrze znane międzynarodowe korporacje dostarczające pełny wachlarz produktów na globalne rynki, jak też większość liczących się, krajowych dostawców najbardziej zaawansowanych technologicznie maszyn, urządzeń i aparatów, służących niezawodnemu wytwarzaniu i dostarczaniu energii elektrycznej.

Targom tradycyjnie będą towarzyszyły konferencje i liczne prezentacje przygotowane przez wystawców. Na cenne nagrody mogą liczyć zwiedzający, którzy za pomocą smartfonów wezmą udział w specjalnym konkursie i wykażą się najlepszą wiedzą o prezentowanych na targach produktach.

Wstęp na targi jest wolny.

ab / bielsko.info, źródło: UM Bielsko-Biała

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.