Wiadomości
- 13 września 2016
- wyświetleń: 9768
Największe targi branży energetycznej w Polsce - zdjęcia
Dzisiaj w Bielsku-Białej rozpoczęły się 29. Międzynarodowe Energetyczne Targi Bielskie ENERGETAB - największe w Polsce targi branży energetycznej. Swój udział w tegorocznej imprezie zgłosiło ponad 700 wystawców z kilkunastu krajów Europy i Azji.
Wśród wystawców pojawiły się zarówno dobrze znane międzynarodowe korporacje dostarczające pełny wachlarz produktów na globalne rynki, jak też większość liczących się, krajowych dostawców najbardziej zaawansowanych technologicznie maszyn, urządzeń i aparatów, służących niezawodnemu wytwarzaniu i dostarczaniu energii elektrycznej.
Targom tradycyjnie będą towarzyszyły konferencje i liczne prezentacje przygotowane przez wystawców. Na cenne nagrody mogą liczyć zwiedzający, którzy za pomocą smartfonów wezmą udział w specjalnym konkursie i wykażą się najlepszą wiedzą o prezentowanych na targach produktach.
Wstęp na targi jest wolny.
ZOBACZ TAKŻE
Konkursy na dyrektorów dwóch miejskich placówek w Bielsku-Białej. Nabór trwa do 15 czerwca
Gorący temat[FOTO] Dramatyczna akcja w Mikuszowicach. Nie żyje 53-letni kierowca fiata
Rusza 16. edycja konkursu „Firma Roku Podbeskidzia 2026” - wyróżnienie dla liderów lokalnej gospodarki
Gorący temat[FOTO] Pożar w Wilkowicach. Budynek był w całości objęty ogniem
Protesty branży odzieżowej i obuwniczej. Konfederacja przeciw rozszerzeniu systemu SENT
Belos znika z mapy Bielska-Białej. Co stanie się z ogromnym terenem po fabryce przy Kustronia?
Komentarze
Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.












