bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 13 września 2016
  • wyświetleń: 4754

Siatkarki wracają do własnej hali. Odświeżona elewacja obiektu

Po prawie trzech latach bielskie siatkarki znów zagrają w hali BKS "Stal". Mecze bielskich siatkarek były rozgrywane w hali pod Dębowcem ze względu na budowę Stadionu Miejskiego.

hala sportowa bks
Hala BKS Stal · fot. bks.bielsko.pl


Ostatni mecz ligowy w hali BKS "Stal" bielszczanki zagrały w grudniu 2013 roku, kiedy to zmierzyły się z Pałacem Bydgoszcz. Później bielski zespół funkcjonował pomiędzy własnym obiektem (gdzie przygotowywał się do sezonu i dwa razy w tygodniu trenował w jego trakcie) a halą pod Dębowcem, gdzie grał spotkania ligowe, Pucharu Polski czy europejskich pucharów.

Zmiana hali była podyktowana budową Stadionu Miejskiego w Bielsku-Białej, który sąsiaduje z halą BKS "Stal". Przebudowa stadionu i jego otoczenia zmusiła bielskie siatkarki do przeprowadzki, ale ponieważ bielski stadion jest już gotowy, BKS może wreszcie wrócić na własnej hali.

- Wracamy więc do hali, która pamięta najlepsze czasy i największe sukcesy BKS, do hali, w której lubią grać bielskie siatkarki i którą uwielbiają bielscy kibice - mówi Maurycy Marek, rzecznik prasowy BKS Profi Credit Bielsko-Biała.

ab / bielsko.info, źródło: BKS Profi Credit Bielsko-Biała

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.