bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 12 września 2016
  • 17 września 2016
  • wyświetleń: 3040

Spotkanie bielskiej młodzieży z Ministrem Finansów

Za nami:

W sobotę 17 września w Klubokawiarni Aquarium młodzi bielszczanie poruszą interesujące ich tematy w rozmowie z Pawłem Szałamachą.

paweł szałamacha
Minister Finansów - Paweł Szałamacha · fot. archiwum prywatne


- Dowiemy się, jak wygląda świat wielkiej polityki, odkryjemy codzienność pod ostrzałem mediów, a także zapytamy Ministra Finansów, czy jest dobry z matematyki - informuje Klaudia Ceglarz z redakcjiBB. Uczestnicy projektu przeprowadzą rozmowę z ministrem Pawłem Szałamachą.

Spotkanie jest otwarte dla wszystkich zainteresowanych, a w szczególności dla uczniów szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych. Wstęp wolny!

Osoby, które chcą uczestniczyć w wydarzeniu, proszone są o potwierdzenie obecności pod adresem redakcja@redakcjabb.pl do 15 września. - Jeżeli chcecie, aby to Wasze pytanie padło podczas spotkania z Ministrem, wyślijcie je do nas wraz ze zgłoszeniem udziału - dodaje Klaudia Ceglarz.

Spotkanie z Ministrem Finansów Pawłem Szałamachą odbędzie się 17 września 2016 (sobota) o godz. 15:00 w Klubokawiarnii Aquarium (Galeria Bielska BWA).

spotkanie z ministrem finansó

ab / bielsko.info

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.