bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 11 września 2016
  • wyświetleń: 3217

Zatrzymano kobietę podejrzewaną o oszustwa metodą na wnuczka

Funkcjonariusze Śląskiego Oddziału Straży Granicznej zatrzymali w Bielsku-Białej kobietę, która podejrzewana jest o dokonywanie oszustw metodą na wnuczka.

Funkcjonariusze ze Straży Granicznej podczas wykonywania czynności służbowych przystąpili do legitymowania polskiego małżeństwa. W trakcie kontroli okazało się, iż mężczyzna poszukiwany jest listem gończym w celu odbycia kary ośmiu dni pozbawienia wolności. Po uiszczeniu kary zastępczej w postaci grzywny mężczyźnie zezwolono na kontynuowanie podróży.

Ku zaskoczeniu funkcjonariuszy Straży Granicznej okazało się, że żona poszukiwanego mężczyzny również ma kłopoty z prawem. Jednak w tym przypadku ciężar gatunkowy przestępstwa był znacznie większy. Kobieta poszukiwana była przez krakowskich policjantów i podejrzewana o oszustwa metodą na wnucza. Kobieta została zatrzymana i przekazana bielskiej policji.

ups / bielsko.info

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.