bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 6 września 2016
  • wyświetleń: 14444

Rafał Muchacki odwołany ze stanowiska dyrektora szpitala

Zadłużenie szpitala i względy ekonomiczne zadecydowały o odwołaniu Rafała Muchackiego ze stanowiska dyrektora Beskidzkiego Centrum Onkologii w Bielsku-Białej. Decyzję o odwołaniu podjął w poniedziałek prezydent Bielska-Białej Jacek Krywult.

Rafał Muchacki
Dr n. med. Rafał Muchacki 5 września przestał pełnić obowiązki dyrektora Beskidzkiego Centrum Onkologii w Bielsku-Białej · fot. onkologia.bielsko.pl


Szpital Miejski im. Jana Pawła II jest w złej kondycji finansowej. W połowie tego roku szpital miał już 200 procent zadłużenia, jakie było przewidywane na cały rok. Do tego, według Urzędu, brakuje też konkretnego programu naprawczego. Te aspekty spowodowały więc o odwołaniu Rafała Muchackiego ze stanowiska.

Do czasu wyboru nowego dyrektora obowiązki przejęła Joanna Dworniczek, dotychczasowa zastępczyni Rafała Muchackiego. Data ogłoszenia konkursu na nowego dyrektora nie została jeszcze określona.

mot / bielsko.info

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.