bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 6 września 2016
  • wyświetleń: 6392

Policjant z Bielska-Białej na podium zawodów w Kolarstwie Górskim MTB

St.asp. Marcin Jałowiczor - policjant z wydziału kryminalnego bielskiej komendy nie miał sobie równych na V Mistrzostwach Polski Służby Więziennej w Kolarstwie Górskim MTB, gdzie wywalczył złoty medal.

Marcin Jałowiczor, kolarstwo, góry
Zawody rozegrano w Ustroniu Jaszowcu, na szlakach Beskidu Śląskiego · fot. KMP Bielsko-Biała


Zawody, które odbyły się w miniony piątek, rozgrywano w Ustroniu Jaszowcu, na szlakach Beskidu Śląskiego. Do wyścigu na dystansie 25 km zgłosiło się blisko 90 zawodników z całej Polski. Uczestnicy zmagali się na bardzo trudnej trasie, która wymagała dużych umiejętności technicznych. Trasa, na której różnica przewyższeń w niektórych miejscach wynosiła ponad 1500 metrów, prowadziła poprzez górzyste i kamieniste tereny Podbeskidzia.

Wśród policjantów najlepszy okazał się st.asp. Marcin Jałowiczor - policjant z wydziału kryminalnego bielskiej komendy. Na pozostałych miejscach uplasowali się policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Cieszynie - asp.szt. Michał Kohut oraz sierż.szt. Mateusz Szarzec.

ups / bielsko.info, źródło: KMP Bielsko-Biała

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.