bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 5 września 2016
  • wyświetleń: 6245

Ojciec z synem zaatakowali mężczyznę nożem. Żądali pieniędzy

Policjanci z komisariatu III w Bielsku-Białej zatrzymali dwóch mężczyzn, którzy zaatakowali nożem 41-latka i żądali pieniędzy. Pokrzywdzony doznał ran ciętych głowy, ręki i barku.

W sobotę po południu mężczyźni spożywali alkohol w jednym z mieszkań przy bielskiej ul. Relaksowej. W pewnym momencie doszło pomiędzy nimi do kłótni. 57-latek zaatakował 41-letniego mężczyznę nożem i ranił go w dłoń. Pokrzywdzony wybiegł z mieszkania i schronił się w swoim samochodzie, gdzie ponownie został zaatakowany przez napastnika, któremu tym razem pomagał 17-letni syn.

Sprawcy zażądali pieniędzy, a starszy z nich ranił ofiarę nożem w głowę i bark. Pokrzywdzony zdołał uciec. Schronił się pobliskim sklepie, a następnie zaalarmował o zdarzeniu policjantów. Krótko po tym zdarzeniu obaj napastnicy został zatrzymani.

Badanie stanu trzeźwości starszego z nich dało wynik ponad 0,5 promila alkoholu. Obaj zatrzymani trafili do policyjnego aresztu. Dzisiaj usłyszą zarzuty, a o ich dalszym losie rozstrzygnie prokuratura i sąd.

ups / bielsko.info, źródło: KMP Bielsko-Biała

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.