bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 3 września 2016
  • wyświetleń: 2944

Wspólna akcja bielskiej policji, straży oraz strażników w Sferze

Za nami:

„Bezpieczny powrót do szkoły” - pod takim hasłem w sobotę w samo południe, rozpocznie się wspólna akcja bielskiej policji, straży - miejskiej, pożarnej i granicznej oraz GOPR, organizowana we współpracy z galerią „Sfera”. Na uczestników czeka wiele niespodzianek. Można będzie wysłuchać porad funkcjonariuszy i z bliska obejrzeć używany przez nich sprzęt.

potkanie rozpocznie się o 12.00 na parkingu otwartym galerii Sfera I i potrwa do 18.00. Podczas akcji najmłodsi wraz z rodzicami będą mogli wysłuchać porad funkcjonariuszy w kwestii bezpieczeństwa. Nie zabraknie także specjalnych warsztatów i prelekcji oraz pokazu specjalistycznego sprzętu. Dla młodych artystów przygotowano zajęcia plastyczne.

Odbędą się również pokazy, w których będzie można zrozumieć zasady zachowania podczas ataku niebezpiecznego psa. To jednak nie koniec atrakcji, wśród których będzie między innymi ścianka wspinaczkowa. Na uczestników wydarzenia czekają pamiątkowe odblaski.

policja, sfera, bielsko biała

new / bielsko.info, źródło: KMP Bielsko-Biała

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.