bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Wiadomości

  • 2 września 2016
  • wyświetleń: 8980

Pierwsze urodziny Kręgielni Caramba oraz Krainy Zabaw Jupijupijaj

Artykuł sponsorowany:

To już rok minął odkąd Karpackie Centrum Handlowe zmodernizowało całe drugie piętro i powiększyło swoją ofertę o Kręgielnię Caramba oraz Krainę Zabawy Jupijupijaj. W pierwszy weekend września Kręgielnia Caramba (3 września) oraz Kraina Zabawy Jupijupijaj (4 września) zaprasza na swoje Pierwsze Urodziny.

Kręgielnia Caramba


W Kręgielni Caramba 3 września będziemy już od godz. 10.00. Tego dnia będzie obowiązywała promocyjna cena gry w kręgle 29zł/h przez cały dzień! Całą sobotę czekamy na osobę, która zdobędzie najwięcej punktów podczas gry w kręgle i zostanie Graczem Dnia. Do każdego żetonu do gry w bilard, piłkarzyki, dart czy cymbergaj dorzucamy jeden GRATIS. Promocji nie zabraknie również na barze, gdzie czeka zimne piwko, wyśmienite drinki i aromatyczne kawy. Spodziewajcie się również loterii, konkursów gdzie do zgarnięcia liczne nagrody. Wspaniała rozrywka czeka na wszystkich. A już w sobotę wieczorem zapraszamy na Salsotekę wraz ze Szkołą Tańca „Corazon”. Jeśli urodziny to będzie oczywiście również tort.

Kraina Zabaw Jupijupijaj


Następnego dnia - w niedzielę 4 września przeniesiemy się na Rajską Wyspę, aby poczuć jeszcze klimat mijających wakacji. Od godziny 9.00 zapraszamy do Krainy Zabawy Jupijupijaj. Wstęp w urodzinowej, niższej cenie 10zł/h lub 15zł bez limitu czasu. Dla pierwszych 50 osób, które zakupią bilet wstępu dodatkowo 3% zniżki na naukę języka angielskiego w Centrum Helen Doron w Bielsku-Białej. Z pewnością w niedzielę spotkacie Jupiego, Myszkę Minnie, Kaczora Donalda, Goofy'ego oraz Kubusia Puchatka. O godz. 13.00 rozpoczną się warsztaty LATINO dla dzieci z Przedszkolem MIŚ i PRZYJACIELE, które poprowadzą Krysia i Marcin Aksamit - instruktorzy salsy. Dzieci oraz rodzice będą mogli wziąć udział w grach, zabawach i konkursach z nagrodami. Dla Najmłodszych przewidzieliśmy również malowanie twarzy, skręcanie balonów oraz słodki poczęstunek i fontannę czekolady. Po południu odbędzie się przedstawienie pt.: „Rozbitkowie na Rajskiej Wyspie” odegrane przez naszych Animatorów z interakcją Dzieci.

Podczas Pierwszych Urodzin Kręgielni Caramba oraz Krainy Zabawy Jupijupijaj będzie można wygrać nagrody, tj. zaproszenia na tor kartingowy ZygZak, wejściówki, zniżki na bilety wstępu i gadżety Parku Miniatur „Świat Marzeń” oraz Parku Średniowiecznego Warownia Inwałd, Karnet do Siłowni Body Gym oraz wejściówki i Trening Personalny, 30% zniżki na naukę języka angielskiego w Centrum Helen Doron w Bielsku-Białej, książkę z bajkami Helen Doron po angielsku, przewodnik Polska z dzieckiem wydawnictwa Helen Doron, bony na zakupy do wykorzystania w sklepach Baby Shop, Drogerii Jaśmin, Bielizna Zayris, vouchery na grę w kręgle do Kręgielni Caramba oraz Bajeczne Karty Wstępu na całodniowe figle w Krainie Zabawy Jupijupijaj oraz gadżety Jupiego. Inne nagrody rzeczowe ufundowało Karpackie Centrum Handlowe, Coffee Bistro oraz Dom Seniora Paraiso w Brennej. Za słodycze, zabawki, słodki poczęstunek dziękujemy firmie ZP Chocolate, Słodycze MaxCo oraz Supermarket KCH. Za wsparcie dziękujemy również firmie Segafredo Zanetti, Coca-Cola, Grupie Żywiec oraz Tymbarkowi. Patronat medialny nad wydarzeniem objął portal bielsko.info oraz Beskidzka Mama.

Szczegółowe informacje dotyczące Pierwszych Urodzin Kręgielni Caramba oraz Krainy Zabawy Jupijupijaj dostępne na stronie www.kregielniacaramba.pl oraz www.jupijupijaj.pl i naszych profilach facebookowych www.facebook.com/kregielniacaramba oraz www.facebook.com/Kraina-Zabawy-Jupijupijaj

Rezerwujcie czas i przybywajcie 3 i 4 września do Karpackiego Centrum Handlowego, ul. Filomatów 6; 43-316 Bielsko-Biała.

Nie może Was zabraknąć!

caramba, jupujupijaj