bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 1 września 2016
  • wyświetleń: 7177

20-latek zaatakował czterech mężczyzn, nie po raz pierwszy

Złamana szczęka, naderwane ucho, wybite zęby - to efekt pobicia, którego dopuścił się 20-letni mężczyzna w jednym z lokali w Bierach, gdzie bez powodu zaatakował czterech klientów. Napastnik został zatrzymany przez policjantów z Jasienicy. Badanie alkomatem wykazało, że miał w organizmie blisko 1,5 promila alkoholu.

Młody mężczyzna przebywał w lokalu, gdzie spożywał alkohol. W pewnym momencie, bez powodu zaatakował jednego z klientów. Jego koledzy ruszyli mu z pomocą. Napastnik był jednak wyjątkowo agresywny. Pobił pięściami i skopał po ciele czterech mężczyzn w wieku od 36 do 46 lat. Jeden z pokrzywdzonych doznał złamania szczęki, ma wybitego zęba.

Wezwani na miejsce policjanci obezwładnili awanturnika i zakuli go w kajdanki. Badanie stanu jego trzeźwości dało wynik blisko 1,5 promila alkoholu. Po nocy spędzonej w policyjnej celi usłyszał zarzuty.

To nie jedyne pobicie, którego zatrzymany 20-latek dopuści się w ostatnim czasie. Niecałe dwa miesiące temu w Międzyrzeczu Górnym zaatakował dwóch mężczyzn, którzy zwrócili uwagę na jego brawurową i niebezpieczną jazdę samochodem..

Za przestępstwa te grozi mu teraz do 5 lat za kratami. O jego dalszym losie rozstrzygnie wkrótce prokuratura i sąd.

ups / bielsko.info, źródło: KMP Bielsko-Biała

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.