Wiadomości
- 1 września 2016
- wyświetleń: 7633
Odnaleziono 27-letniego bielszczanina - był w Częstochowie
Wczoraj wieczorem odnaleziono 27-letniego bielszczanina, który zaginął we wtorek przed południem. Zdezorientowanego i zagubionego mężczyznę odnalazł ksiądz franciszkanin w klasztorze na Jasnej Górze.
Zaginiony mężczyzna wrócił już do domu. Policja dziękuje wszystkim osobom zaangażowanym w poszukiwanie bielszczanina.
ZOBACZ TAKŻE
Trwały pilne poszukiwania 50-latki. Kobieta została odnaleziona
87-latka z Bielska-Białej odnaleziona. Kluczowa była współpraca służb
Zakończyły się poszukiwania pana Gustawa. Mężczyzna jest cały i zdrowy
Trwały poszukiwania nastolatka w Bielsku-Białej. Zaginiony sam wrócił do domu
Policja poszukuje zaginionego 14-letniego Szymona Bogacza
Gorący temat[FOTO] Tragiczny finał poszukiwań zaginionej kobiety i jej syna. Oboje nie żyją
Komentarze
Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.







