bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama - billboard wiadomości

Wiadomości

  • 31 sierpnia 2016
  • 10 września 2016
  • wyświetleń: 10343

Osiedle Biała Krakowska zaprasza na wyprzedaż garażową

Za nami:

W sobotę 10 września odbędzie się jesienna wyprzedaż garażowa, organizowana przez Radę Osiedla Biała Krakowska. Cała impreza odbędzie się pod szyldem „Pożegnania Lata z Radą Osiedla Biała Krakowska”.

wyprzedaż garażowa
Wyprzedaż garażowa na osiedlu Biała Krakowska · fot. os. Biała Krakowska


Jak mówi Tomasz Wawak, przewodniczący Rady - Warto zarezerwować sobie czas na sobotnie popołudnie 10 września. Zapraszamy szczególnie rodziców z dzieciakami - będzie dużo zabaw z nagrodami książkowymi (m. in. przewodniki po Bielsku-Białej z rodzinną grą terenową). Do tego można będzie sprzedać/kupić parę ciuchów czy bibelotów, nawiązać nowe znajomości i posłuchać dobrej muzyki.

wyprzedaż garażowa
Wyprzedaż garażowa na osiedlu Biała Krakowska · fot. os. Biała Krakowska


Wyprzedaż odbędzie się na terenie Zespołu Szkół Podstawowo-Gimnazjalnego nr 1 na ulicy Norwida 30 w Bielsku-Białej. Zacznie się o godzinie 14:00 i potrwa około trzech godzin. Regulamin wyprzedaży na stronie: www.facebook.com/ro.bialakrakowska.

W razie ulewnego deszczu impreza nie odbędzie się.

pożegnanie lata

ups / bielsko.info

Reklama - baner pod artykułem

Reklama - link rotacyjny

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.