bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 28 sierpnia 2016
  • 29 sierpnia 2016
  • wyświetleń: 51432

Policja poszukuje chuligana, który uszkodził kilkanaście samochodów

Policjanci z komisariatu III w Bielsku-Białej poszukują sprawcy, który w niedzielę nad ranem uszkodził 12 samochodów zaparkowanych na bielskich ulicach Spółdzielców, Wodnej, Wiśniowej i Brodzińskiego.

Wandale uszkodzili około dwadzieścia samochodów - 27/28.08.2016 · fot. sid / bielsko.info


Z ustaleń policji wynika, że sprawcą był młody mężczyzna w wieku około 17-18 lat o szczupłej budowie ciała i krótkich włosach. Ubrany w szarą podkoszulkę i spodnie długości ¾. Wandal uszkodził aż 12 osobówek, w których zerwał lusterka i powybijał szyby. Spowodował szkody, które sięgają kilku tysięcy zł.

Wszelkie informacje mogące przyczynić się do ustalenia personaliów chuligana, policja prosi kierować do Komisariatu Policji III w Bielsku-Białej przy ul. Traugutta 2c, tel. 33 8121700, adres e-mail: kp3@bielsko.ka.policja.gov.pl, nr alarmowe 997 lub 112. Policja w tej sprawie zapewnia anonimowość.

To nie jedyne tego typu zdarzenie w minionych dniach w Bielsku-Białej. Dla przykładu prezentujemy zapis monitoringu z piątkowej nocy z ulicy Batorego, gdzie widać jak jeden mężczyzna idąc chodnikiem wskakuje na zaparkowane auto. Do tej pory policja jednak nie otrzymała ani jednego zgłoszenia o uszkodzeniu samochodów na ulicy Batorego.Sprawa podobnych aktów wandalizmu miała też miejsce w marcu tego roku. Wtedy wandale dewastowali samochody zaparkowane na poboczu ulicy Modrzewskiego. Zerwali lusterka z 25 aut, powodując szkody, które sięgają blisko 10 tys. złotych. O sprawie pisaliśmy tutaj.

sid / bielsko.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.