bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama - billboard wiadomości

Wiadomości

  • 26 sierpnia 2016
  • wyświetleń: 5478

34-letnia matka z promilami. Dwukrotnie interweniowała policja

W ciągu ostatniego miesiąca funkcjonariusze II Komisariatu Policji w Bielsku-Białej dwukrotnie interweniowali w mieszkaniu 34-letniej bielszczanki, która sprawowała opiekę nad swoją 8-letnią córką pod wpływem alkoholu.

Do pierwszego zdarzenia doszło w niedzielę 7 sierpnia br. Policja została powiadomiona o nocnej awanturze w jednym z mieszkań przy ulicy Goleszowskiej w Bielsku-Białej. W trakcie interwencji funkcjonariusze stwierdzili, że kobieta i jej konkubent są pod wpływem alkoholu. Córka nietrzeźwej 34-latki została przekazana pod opiekę ojca, a policja skierowała sprawę opiekuńczą do sądu rodzinnego.

Minęły niespełna trzy tygodnie i sytuacja powtórzyła się. W środę 24 sierpnia policjanci znów interweniowali w mieszkaniu 34-latki na osiedlu Beskidzkim. Po raz kolejny badanie alkomatem wykazało, że kobieta sprawująca opiekę nad swoją 8-letnią córką, była pod wpływem alkoholu. Podobnie jak w poprzednim przypadku dziecko w środku nocy do swojego domu zabrał ojciec. Sprawa trafiła do rozpatrzenia przez sąd rodzinny.

ab / bielsko.info

Reklama - baner pod artykułem

Reklama - link rotacyjny

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.