bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama - billboard wiadomości

Wiadomości

  • 25 sierpnia 2016
  • wyświetleń: 5150

Dwie bielskie inwestycje wyróżnione w prestiżowym konkursie

Przebudowa kompleksu lekkoatletycznego przy Zespole Szkół Ogrodniczych w Bielsku-Białej oraz remont konserwatorski budynku przy ulicy 11 Listopada 50 to dwie inwestycje, które zostały wyróżnione podczas tegorocznego konkursu Modernizacja Roku.Kompleks lekkoatletyczny przy Zespole Szkół Ogrodniczych im. Stanisława Szumca zajął pierwsze miejsce w plebiscycie internetowym w kategorii "Sport i Rekreacja". Najwięcej głosów w plebiscycie internautów zdobył także remont konserwatorki budynku przy ulicy 11 Listopada 50 w Bielsku-Białej. Obiekt wygrał głosowanie w kategorii "Elewacje i termomodernizacje".

Celem plebiscytu "Modernizacja Roku" jest wyłonienie i nagrodzenie realizacji przedsięwzięć budowlanych ukończonych w danym roku, wyróżniających się szczególnymi walorami. Organizatorom chodzi również o propagowanie i wspieranie działań dla ratowania obiektów i budowli dziedzictwa narodowego oraz promocję modernizacji, a także przebudowy i rozbudowy obiektów i urządzeń dla uzyskania efektów użytkowych i estetycznych bez realizacji nowych inwestycji.

Remonty kamienic w 2015 roku
Wyróżniona w plebiscycie kamienica · fot. Zakład Gospodarki Mieszkaniowej

ab / bielsko.info

Reklama - baner pod artykułem

Reklama - link rotacyjny

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.