bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama - billboard wiadomości

Wiadomości

  • 24 sierpnia 2016
  • wyświetleń: 4216

Udany pościg za złodziejem. Właściciel odzyskał skradziony rower

Dzięki pomocy przypadkowego świadka, właściciel odzyskał skradziony jednoślad. Mężczyzna ujął rabusia i przekazał w ręce policjantów. Za kradzież zatrzymanemu 30-latkowi grozi teraz do 5 lat więzienia.

Mieszkaniec Cieszyna pozostawił niezabezpieczony rower o wartości 2 tys. zł przed sklepem przy bielskiej ulicy Cieszyńskiej, a sam poszedł na zakupy. Kiedy wyszedł, zauważył jak nieznajomy mężczyzna odjeżdża jego jednośladem. Pobiegł za rabusiem, ale w pewnym momencie zgubił go z pola widzenia. Pomógł mu kierowca taksówki. Zatrzymał się i wspólnie z pokrzywdzonym ruszył w pościg za sprawcą.

Na skrzyżowaniu ulic Cieszyńskiej i Czystej, mężczyźni ujęli złodzieja i odzyskali skradziony rower. Przekazali zatrzymanego 30-latka w ręce stróżów prawa. Podejrzany usłyszał już zarzuty. O jego dalszym losie rozstrzygnie teraz prokurator.

ab / bielsko.info, źródło: KMP Bielsko-Biała

Reklama - baner pod artykułem

Reklama - link rotacyjny

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.