bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 7 września 2016
  • wyświetleń: 8664

Strefa aktywności na bielskich Błoniach do naprawy

Pod koniec ubiegłego roku na bielskich Błoniach otwarta została nowa strefa aktywności dla miłośników street workout oraz parkour. Niestety, korzystanie z atrakcji możliwe jest wyłącznie przy dobrej pogodzie, bowiem, gdy tylko spadnie deszcz, park zamienia się w... błotny basen.

Street Workout Błonia · fot. Czytelnik


O kiepskim stanie podłoża w nowej strefie aktywności na Błoniach poinformował nas jeden z czytelników. - Problem polega na złej, wręcz makabrycznej nawierzchni, na której po każdej ulewie stoi woda. Uważam, iż należy tę kwestię poruszyć, gdyż ten park odwiedza mnóstwo dzieci i traucerów, między innymi ja, oraz gros turystów odwiedzających bielskie Błonia - czytamy w liście do Redakcji.

Sprawę przekazaliśmy do Urzędu Miejskiego w Bielsku-Białej. Jak poinformował nas Szymon Pachla, inspektor Wydziału Gospodarki Miejskiej, wykonawca inwestycji został już zobligowany do poprawienia nawierzchni w terminie do 16 września.

Przypominamy, że budowa strefy aktywności zrealizowana została w ramach Budżetu Obywatelskiego na rok 2015.

BM / bielsko.info

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.