bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama - billboard wiadomości

Wiadomości

  • 23 sierpnia 2016
  • 27 sierpnia 2016
  • wyświetleń: 3327

Młodzi dziennikarze kompletują drużynę do meczu z Kuloodpornymi

Za nami:

W sobotę 27 sierpnia o godz. 10:00 na stadionie przy ulicy Młyńskiej zostanie rozegrany nietypowy mecz. Na boisku zmierzą się młodzi dziennikarze redakcjiBB i Kuloodporni Bielsko-Biała - drużyna piłki nożnej osób po amputacjach i z wrodzonymi wadami kończyn.

kuloodporni
fot. Bart Foto Sport


- Z ogromną przyjemnością chcielibyśmy zaprosić wszystkich kibiców piłki nożnej, fanów redakcji i każdego, kto ma ochotę, na mecz pomiędzy drużynami Kuloodporni Bielsko-Biała i redakcjaBB. To już drugi raz, kiedy obie drużyny zetrą się ze sobą w przyjacielsko-piłkarskim pojedynku. Kto wygra tym razem? Dowiemy się już niebawem. Do zobaczenia na murawie - zaprasza Dominik Kaczmarczyk z redakcjiBB.

Jeśli i Ty chcesz zagrać w drużynie redakcjaBB, napisz na adres redakcja@redakcjaBB.pl. Zgłoszenia będą przyjmowane do 24 sierpnia. Spotkanie jest otwarte dla wszystkich zainteresowanych. Wstęp wolny.

ab / bielsko.info

Reklama - baner pod artykułem

Reklama - link rotacyjny

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.