bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama - billboard wiadomości

Wiadomości

  • 18 sierpnia 2016
  • 19 sierpnia 2016
  • wyświetleń: 27161

Poszukujemy zaginionej mieszkanki Jaworza. Wyszła z domu 12 sierpnia

28-letnia mieszkanka Jaworza - Malwina Luber, wyszła z domu 12 sierpnia i dotychczas nie nawiązała kontaktu z rodziną. Informacje o miejscu pobytu zaginionej prosimy kierować do Komisariatu Policji w Jasienicy.

Zaginiona Malwina Luber
Zaginiona Malwina Luber · fot. KMP Bielsko-Biała


12 sierpnia 2016 r. zaginiona wyjechała na weekend do swojej koleżanki. Poinformowała rodzinę, że wróci 14 sierpnia. Do domu jednak nie powróciła. Nie nawiązała też kontaktu z najbliższymi. Dzień później jej zaniepokojona matka złożyła zawiadomiła o zaginięciu córki.

Rysopis zaginionej: wiek z wyglądu około 28 lat, wzrost około 168 cm, waga 58 kg, szczupła budowa ciała, włosy krótkie, proste, koloru ciemny blond, oczy zielone. Ubrana w czarną kurtkę skórzaną i czarną bluzkę oraz granatowe spodnie dżinsowe. Zaginiona zabrała ze sobą zielony plecak.

Osoby, które znają miejsce pobytu zaginionej, proszone są o kontakt z Komisariatem Policji Jasienicy 1401, tel. 33 8172215 lub najbliższą jednostką Policji tel. alarmowe 997, 112.

ab / bielsko.info, źródło: KMP Bielsko-Biała

Reklama - baner pod artykułem

Reklama - link rotacyjny

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.