bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama - billboard wiadomości

Wiadomości

  • 18 sierpnia 2016
  • wyświetleń: 4239

Festyn Profilaktyczny na zakończenie tegorocznych wakacji

Za nami:

Wydział Polityki Społecznej Urzędu Miejskiego w Bielsku-Białej zaprasza dzieci i młodzież na festyn profilaktyczny, który odbędzie się w dniach 25-26 sierpnia 2016 roku w godzinach 10.00-15.00 na terenie Domu Żołnierza w Bielsku-Białej.

festyn profilaktyczny
Festyn Profilaktyczny na zakończenie tegorocznych wakacji · fot. UM Bielsko-Biała


Podczas festynu przewidziano liczne atrakcje prowadzone przez profesjonalnych animatorów, a wśród nich: warsztaty ceramiczne, decoupage, origami, quilling, filcowe breloczki, magnesy na lodówkę, kwiaty z papieru, wyroby z drewna i inne.

Ponadto, namiot animacyjny, a w nim malowanie twarzy, nauka techniki puszczania baniek mydlanych oraz chodzenia na szczudłach. Dodatkowo na uczestników festynu czekał będzie dmuchany zamek i zjeżdżalnia oraz wiele innych atrakcji m.in. pokaz udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej, stoisko profilaktyczne prowadzone przez Komendę Miejską Policji w Bielsku-Białej oraz Straż Miejską w Bielsku-Białej, tor przeszkód z elementami sprzętu ratowniczo-gaśniczego przygotowany przez Państwową Straż Pożarną w Bielsku-Białej oraz dmuchana ścianka wspinaczkowa przygotowana przez ratowników GOPR.

Udział w festynie jest bezpłatny, dla uczestników przewidziano zimne napoje oraz słodycze, ponadto każdy z uczestników będzie mógł zatrzymać na własność stworzoną przez siebie pracę.

Festyn profilaktyczny, będzie ciekawym uzupełnieniem oferty wakacyjnej, a przede wszystkim wskazaniem dzieciom i młodzieży atrakcyjnych, alternatywnych sposobów spędzania czasu wolnego, z dala od używek i innych zagrożeń.

ab / bielsko.info, źródło: UM Bielsko-Biała

Reklama - baner pod artykułem

Reklama - link rotacyjny

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.