bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama - billboard wiadomości

Wiadomości

  • 17 sierpnia 2016
  • wyświetleń: 6575

Znęcał się nad żoną i córkami. Teraz musi opuścić mieszkanie

Policyjny dozór, nakaz opuszczenia domu oraz zakaz zbliżania się do pokrzywdzonych, to środki zapobiegawcze, które zastosował prokurator wobec mieszkańca Bielska-Białej. 38-latek jest podejrzany o znęcanie się nad swoją żoną i małoletnimi córkami.

Pijany mężczyzna wszczął awanturę ze swoją 32-letnią żoną. W czasie kłótni zaatakował kobietę. Dotkliwie ją pobił i skopał po całym ciele. Groził pokrzywdzonej śmiercią. Wezwani na miejsce policjanci obezwładnili awanturnika. Badanie alkomatem wykazało, że zatrzymany miał w organizmie blisko 1,5 promila alkoholu. Trafił do policyjnego aresztu.

Okazało się, że od blisko roku mężczyzna dopuszcza się przemocy fizycznej i psychicznej wobec żony i małoletnich córek. Usłyszał już zarzuty i został doprowadzony do prokuratury. Prokurator objął go policyjnym dozorem. Nakazał mu też opuścić mieszkanie, w którym do tej pory przebywał wspólnie z rodziną oraz zakazał mu zbliżania się do krewnych. Za przemoc domową grozi mu do 5 lat za kratami.

ab / bielsko.info, źródło: KMP Bielsko-Biała

Reklama - baner pod artykułem

Reklama - link rotacyjny

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.