bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama - billboard wiadomości

Wiadomości

  • 10 sierpnia 2016
  • wyświetleń: 3038

Zatrzymani młodzi włamywacze. Skradli biżuterię o wartości 17 tys. zł

Policjanci z komisariatu III w Bielsku-Białej zatrzymali nastolatków, którzy są podejrzani o włamanie do stoiska z biżuterią, w jednym z bielskich centrów handlowych. Włamywacze skradli precjoza o wartości blisko 17 tys. złotych.

Do zdarzenia doszło nocą, 2 sierpnia. Trzej młodzi mężczyźni włamali się do stoiska z biżuterią i skradli wyroby jubilerskie warte prawie 17 tysięcy złotych. Śledczy z bielskiej "trójki" skrupulatnie gromadzili wszelkie ślady i dowody w tej sprawie. Sprawdzali każdy szczegół oraz informację, która mogła mieć związek z włamaniem. Prowadzone czynności doprowadziły do ustalenia, że w kradzież zamieszani są nastoletni mieszkańcy Bielska-Białej.

W poniedziałek trzej sprawcy w wieku od 16 do 19 lat zostali zatrzymani. W czasie przeszukania śledczy odzyskali część skradzionej biżuterii. 19-latek i jego 17-letni wspólnik usłyszeli już zarzuty kradzieży z włamaniem, za co grozi im do 10 lat więzienia. 16-latek za swój czyn odpowie wkrótce przed sądem dla nieletnich. To jednak nie jedyne czyny, których zatrzymani dopuścili się w ostatnim czasie. W marcu tego roku uszkodzili aż 25 samochodów, zaparkowanych na bielskiej ulicy Modrzewskiego. Postępowanie w tej sprawie toczy się obecnie przed sądem.

ab / bielsko.info, źródło: KMP Bielsko-Biała

Reklama - baner pod artykułem

Reklama - link rotacyjny

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.