bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama - billboard wiadomości

Wiadomości

  • 8 sierpnia 2016
  • wyświetleń: 3163

Rozbój na ulicy Bohaterów Warszawy. 49-latek trafił do aresztu

Policjanci z komisariatu III w Bielsku-Białej zatrzymali 49-letniego bielszczanina, który jest podejrzany o rozbój. Mężczyzna zaatakował na ulicy 32-latka. Pobił go i okradł. Za przestępstwo to grozi mu teraz do 12 lat za kratami. Bielski sąd podjął już decyzję o jego tymczasowym aresztowaniu.

Do napaści doszło końcem lipca na bielskiej ul. Bohaterów Warszawy, gdzie napastnik zaatakował swoją ofiarę. Pobił mężczyznę i ukradł mu telefon komórkowy oraz złoty łańcuszek. Śledczy poszukiwali napastnika. Gromadzili dowody i skrupulatnie analizowali wszystkie informacje, które mogły ich skierować na jego trop.

Czynności te doprowadziły do ustalenia sprawcy, którym okazał się poszukiwany przez sąd, 49-letni bielszczanin. Mężczyzna został zatrzymany. W czasie jego przeszukania policjanci odnaleźli skradziony telefon komórkowy. W przeszłości był on już notowany w policyjnych kartotekach. Bielski sąd, na wniosek śledczych, podjął decyzję o jego tymczasowym aresztowaniu. Za rozbój grozi mu do 12 lat więzienia.

ab / bielsko.info, źródło: KMP Bielsko-Biała

Reklama - baner pod artykułem

Reklama - link rotacyjny

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.