bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama - billboard wiadomości

Wiadomości

  • 6 sierpnia 2016
  • wyświetleń: 1221

Kradł katalizator i został zatrzymany przez właściciela samochodu

Właściciel dostawczego Renaulta, wsiadając do samochodu zauważył, że spod nadwozia jego pojazdu wystają nogi obcego mężczyzny. Okazało się, że to 28-letni rabuś, który właśnie demontował katalizator. Mężczyzna ujął sprawcę i przekazał go w ręce policjantów. Za kradzież zatrzymanemu grozi teraz do 5 lat za kratami.

Do zdarzenia doszło w czwartek nad ranem na bielskiej ul. Spółdzielców. Sprawca wyposażony w śrubokręty i przyrządy do wycinania metalowych elementów, wczołgał się pod dostawczy samochód i na dobre zajął się demontowaniem katalizatora. W tym samym czasie właściciel samochodu zamierzał wyjechać do pracy. Zauważył, że spod nadwozia wystają nogi jakiegoś mężczyzny. Ujął rabusia, który zdążył już zdemontować części wyposażenia samochodu, powodując szkody w wysokości tysiąca zł.

Sprawca został przekazany w ręce policjantów. Był trzeźwy. Usłyszał już zarzuty. Za kradzież może trafić za kraty na najbliższe 5 lat.

new / bielsko.info, źródło: KMP Bielsko-Biała

Reklama - baner pod artykułem

Reklama - link rotacyjny

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.