bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama - billboard wiadomości

Wiadomości

  • 3 sierpnia 2016
  • wyświetleń: 3592

Pijany 56-latek szukał żony. Pomylił mieszkania i zaatakował gospodarza

Pijany 56-latek, szukając żony, pomylił mieszkania. Wdarł się nocą do cudzego domu, groził właścicielowi i pobił go drewnianym kijem. Policjanci z komisariatu II w Bielsku-Białej zatrzymali awanturnika, któremu za przestępstwa te grozi teraz do 2 lat za kratami.

Do zdarzenia doszło nocą w bielskiej Wapienicy. Nietrzeźwy mężczyzna wybrał się na poszukiwanie małżonki. Pomylił jednak mieszkania i wtargnął do cudzego domu. W drzwiach stanęli właściciele, którzy zapewniali nieproszonego gościa, że nikt obcy nie przebywa w ich mieszkaniu.

Na nic zdały się te tłumaczenia, bo sprawca zaatakował gospodarza. Groził mu śmiercią i uderzył w rękę drewnianym kijem. Wezwani na miejsce policjanci zatrzymali awanturnika. Badanie alkomatem wykazało, że miał w organizmie prawie 3 promile alkoholu. Wkrótce usłyszy zarzuty, a o jego losie rozstrzygnie prokurator.

ab / bielsko.info, źródło: KMP Bielsko-Biała

Reklama - baner pod artykułem

Reklama - link rotacyjny

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.