bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 31 lipca 2016
  • wyświetleń: 4040

Strażnicy z prelekcjami u dzieci i młodzieży - galeria zdjęć

Od kwietnia bieżącego roku w Straży Miejskiej w Bielsku-Białej działa Referat ds. Ochrony Środowiska i Profilaktyki, którego funkcjonariusze prowadzą m.in. prelekcje tematyczne dobrane dla poszczególnych grup wiekowych.

Strażnicy z prelekcjami u dzieci i młodzieży - 2016 · fot. UM Bielsko-Biała


Jak co roku w okresie wakacji strażnicy z Referatu przygotowali akcje profilaktyczne wśród dzieci i młodzieży. W ramach realizowanych prelekcji funkcjonariusze przedstawiają sposoby prawidłowego zachowania się w sytuacjach trudnych, zagrożenia, jak również informują, gdzie należy szukać pomocy, której można oczekiwać od służb ratowniczych.

W realizacji przedmiotowych zajęć udział biorą zaproszeni goście - Ratownicy Grupy Beskidzkiej GOPR. Referat w ramach swojej dotychczasowej działalności przeprowadził 46 prelekcji i spotkań w placówkach szkolnych, oświatowych oraz miejscach wypoczynku, w których uczestniczyło około 2000 dzieci i młodzieży.

new / bielsko.info
źródło: UM Bielsko-Biała

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.