bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 6 lipca 2016
  • wyświetleń: 4982

Ukradł kosmetyki warte blisko 900 złotych. Wpadł krótko po rabunku

Policjanci z komisariatu I w Bielsku-Białej zatrzymali 30-letniego mężczyznę podejrzanego o liczne kradzieże sklepowe oraz pobicie klienta jednej z bielskich restauracji. Sprawca usłyszał już zarzuty. Za przestępstwa te grozi mu do 5 lat więzienia.

W poniedziałek przed południem rabuś okradł drogerię na ul. 11 Listopada. Jego łupem padły kosmetyki o wartości blisko 900 zł. Krótko po tej kradzieży został zatrzymany przez patrol. Szybko ustalono, że to nie jedyna kradzież, której dopuścił się w ostatnim czasie. Sprawca ma na swoim koncie szereg kradzieży sklepowych. Jego łupem padło mienie o wartości ponad 3 tysięcy zł.

Śledczy ustalili też, że końcem stycznia tego roku pobił klienta jednej z bielskich restauracji przy ul. Cechowej. Napastnik zaatakował 29-latka tylko dlatego, że "krzywo na niego spojrzał". Zatrzymany odpowie za liczne kradzieże i uszkodzenie ciała pokrzywdzonego, za co grozi mu do 5 lat za kratami. O jego dalszym losie rozstrzygnie prokurator.

ab / bielsko.info
źródło: KMP Bielsko-Biała

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.