bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Wiadomości

  • 9 lipca 2016
  • wyświetleń: 12155

Restauracja Dębowiec - rodzinny obiad lub kolacja dla dwojga

Artykuł sponsorowany:

Nowo powstała Restauracja Dębowiec usytuowana jest w pięknej i rekreacyjnej dzielnicy Bielska-Białej, na terenie Campingu u podnóża góry Dębowiec. W restauracji menu przedstawione jest nietypowo... bo na tablicy! Menu jest ruchome, dania przyrządzane są na bieżąco z sezonowych produktów, więc kucharz zawsze może zaskoczyć nasze podniebienia...

Restauracja Dębowiec


Restauracja na przystawkę poleca ser owczy z żurawiną, carpaccio z ośmiornicy bądź wątróbkę duszoną w winie. Serwowane są zarówno zupy krem, zupę z owocami morza, jak i swojski żurek i rosół. W bogatej karcie dań głównych znajdziemy m.in. kaczkę w sosie porzeczkowo -żurawinowym, polędwiczki wieprzowe w sosie gorgonzola, stek z polędwicy wołowej w szynce parmeńskiej oraz wiele innych kulinarnych specjałów. Restauracja Dębowiec serwuje również zdrowe sałatki i przepyszne desery.

Lokal posiada sale na 30 osób. W sezonie letnim dysponuje tarasem mieszczącym około 80 osób. Do dyspozycji gości jest także drewniana bacówka mieszcząca 70 osób. Przed restauracją znajduje się parking dla gości oraz bezpieczny plac zabaw.

Restauracja organizuje również różnego rodzaju przyjęcia okolicznościowe oraz catering okolicznościowy. Imprezy są organizowane zarówno wewnątrz jak i w letnim ogródku i stylowej bacówce.

Restauracja Dębowiec - carving


Szef kuchni posiada ponad 12 letnie doświadczenie w przygotowaniu potraw zarówno kuchni regionalnej, polskiej oraz włoskiej i śródziemnomorskiej. Wykorzystując swoje dodatkowe umiejętności w zakresie carvingu sprawia, iż każda uroczystość staję się wyjątkowa.Carving to rzeźby z warzyw i owoców, idealnie pasują do dekoracji stołu weselnego lub bankietowego, mogą również stanowić doskonały i oryginalny prezent na różnego rodzaju okazję zamiast np. kwiatów.

Polecamy i Zapraszamy!

Restauracja Dębowiec
Bielsko Biała, ul. Karbowa 15
tel. 517 500 270
www.restauracjadebowiec.pl
Facebook
email: kontakt@restauracjadebowiec.pl