Wiadomości
- 23 czerwca 2016
- 27 czerwca 2016
- wyświetleń: 5240
Trwa nabór strażników miejskich. Aplikacje do 30 czerwca
Straż Miejska w Bielsku-Białej ogłasza nabór na stanowiska strażników miejskich. Dokumenty aplikacyjne można składać do 30 czerwca.
.jpg)
Zgodnie z informacją zawartą w ogłoszeniu o naborze kandydat powinien mieć ukończone 21 lat, wykształcenie co najmniej średnie oraz nienaganną opinie. Przyszły strażnik musi być także sprawny pod względem fizycznym i psychicznym.
Więcej informacji dotyczących rekrutacji można znaleźć na stronie Straży Miejskiej w Bielsku-Białej. W zakładce BIP znajduje się ogłoszenie o naborze zawierające m.in. informacje dotyczące wymagań stawianych kandydatom zgodnie z opisem stanowiska pracy aplikant (strażnik), zakres obowiązków oraz informacja o wymaganych dokumentach i oświadczenia.
Termin składania dokumentów upływa z dniem 30 czerwca 2016 r. Dokumenty należy składać od poniedziałku do piątku w godz. 7.30 - 15.30 w siedzibie Straży Miejskiej w Bielsku-Białej, ul. Kołłątaja 10, pokój 102 - kadry.
ZOBACZ TAKŻE
Nieletni pili alkohol przy galerii handlowej w środku dnia. Interweniowała Straży Miejskiej
[FOTO] Kolejne szambo wylane prosto do rowu - zlikwidowane. Podobno smród unosił się na całą okolicę
Straż Miejska kontroluje gospodarowanie ściekami w Bielsku-Białej
Znieważył strażników miejskich. Interwencja zakończona zatrzymaniem 33-latka
Chcą ratować, ale mają problem z wyjazdem
[FOTO] Strażacy z Bielska-Białej wicemistrzami województwa śląskiego w piłce nożnej
Komentarze
Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.









