Wiadomości

  • 21 czerwca 2016
  • wyświetleń: 6741

Pierwsze miejsce policjanta siłacza z Bielska-Białej - zdjęcia

W dniach 15-18 czerwca w miejscowości Gyuala na Węgrzech odbyły się Mistrzostwa Europy w trójboju siłowym i wyciskaniu sztangi leżąc. Bielski garnizon reprezentował sierż. Konrad Adamaszek pełniący na co dzień służbę w SPPP Bielsko-Biała.

Pierwsze miejsce policjanta siłacza z Bielska-Białej · fot. KMP Bielsko-Biała


W trwających trzy dni zawodach wzięło udział ponad 400 zawodników z całej Europy. Nie było łatwo, ponieważ sędziowie bardzo restrykcyjnie podchodzili do oceniania, czego najlepszym przykładem może być fakt, że blisko połowa wszystkich podejść zawodników kończyła się niepowodzeniem.

- To kolejny krok do realizacji moich marzeń, bardzo cieszę się z osiągniętego wyniku, do występu musiałem zrzucić 9 kg w półtora miesiąca aby zmieścić się w limicie wagowym - udało się. Teraz tydzień zasłużonego odpoczynku, a od lipca będę się przygotowywał do październikowego występu na Mistrzostwach Świata w Niemczech. Dziękuje wszystkim którzy pomagali mi w przygotowaniach do zawodów, szczególnie mojej dziewczynie, która towarzyszyła mi i wiernie kibicowała. Kolejny cel na ten rok został osiągnięty! Postaram się nie zawieść wszystkich i dać z siebie jeszcze więcej na kolejnych występach - mówił sierż. Kontrad Adamaszek, który na Węgrzech wywalczył I miejsce w kategorii do 75 kg Open w wyciskaniu sztangi leżąc z zaliczonym ciężarem 170 kg.

Ariel Brończyk / bielsko.info

źródło: KMP Bielsko-Biała

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.