bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 31 maja 2016
  • 5 czerwca 2016
  • wyświetleń: 9821

Sobotnie popołudnie z Komitetem Obrony Demokracji - wideo

"Wszyscy dla wolności" to hasło pikniku rodzinnego, który w sobotę na placu Bolesława Chrobrego w Bielsku-Białej został zorganizowany przez Komitet Obrony Demokracji Podbeskidzie.- Chcieliśmy uczcić rocznicę pierwszych wolnych wyborów oraz przypomnieć tym, którzy zapomnieli, czym jest tak ważna dla wielu Polaków data, jaką był dzień 4 czerwca 1989 roku - informuje Przemysław Jakimowicz, rzecznik prasowy Komitetu Obrony Demokracji Podbeskidzie.

W programie pikniku przewidziano wiele atrakcji zarówno dla tych, którzy dokładnie pamiętają tą datę, jak i tych, których jeszcze nie było na świecie. W czasie pikniku Grażyna Staniszewska, była działaczka opozycji, parlamentarzystka oraz europarlamentarzystka, wybrana w tamtym dniu do Sejmu z województwa bielskiego, przypomniała zgromadzonym tamten dzień.Nie zabrakło już stałego elementu w pikietach bielskiego Komitetu Obrony Demokracji, czyli satyrycznego teatrzyku "PiSs Szoł Ti-Wi". Podczas imprezy członkowie Inicjatywy Polska na czele z Przemysławem Koperskim zbierali podpisy pod projektem ustawy "‎Ratujmy Kobiety‬".

ab / bielsko.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.