bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 17 maja 2016
  • wyświetleń: 3966

Policjantki na podium Mistrzostw Polski Policji w kolarstwie

St. asp. Dominika Kwak z wydziału do walki z przestępczością gospodarczą bielskiej komendy triumfowała, a jej koleżanka sierż.szt. Katarzyna Omyła zdobyła 3 miejsce w Mistrzostwach Polski Policji w Kolarstwie Przełajowym - Łazy 2016.

Mistrzostwa Polski Policji w kolarstwie górskim · fot. KMP Bielsko-Biała


13 maja, w ramach Centralnego Kalendarza Imprez Sportowo-Rekreacyjnych Policji, odbyły się Mistrzostwa Polski Policji w Kolarstwie Przełajowym - Łazy 2016. Organizatorem imprezy był Wydział Doboru i Szkolenia KWP w Katowicach przy współudziale Urzędu Miasta i Gminy Łazy oraz Zarządu Wojewódzkiego NSZZ Policjantów woj. śląskiego.

Do tegorocznych Mistrzostw zgłosiło się 6 zawodniczek oraz 36 zawodników reprezentujących komendy wojewódzkie w Olsztynie, Radomiu, Kielcach i Katowicach, oddziały prewencji w Katowicach, Bielsku-Białej i Częstochowie oraz jednostki miejskie i powiatowe w Będzinie, Bielsku-Białej, Cieszynie, Częstochowie, Gliwicach, Katowicach, Myszkowie, Rybniku, Sosnowcu, Wodzisławiu Śląskim i Żywcu. Dodatkowo w kategorii otwartej wystartowało 12 zawodników. Rywalizowano na dystansie 15 km ( 5 okrążeń) w przypadku mężczyzn oraz 9 km (3 okrążenia) w przypadku kobiet.

W imieniu Komendanta Wojewódzkiego Policji w Katowicach nagrody wręczyła Naczelnik Wydziału Doboru i Szkolenia KWP w Katowicach wraz z Zastępcą Przewodniczącego Zarządu Wojewódzkiego NSZZ Policjantów woj. śląskiego Jackiem Bryłą oraz Dyrektorem OSiR w Łazach Adrianem Kałą i Zastępcą Komendanta Powiatowego Policji w Zawierciu podinsp. Dariuszem Atłasikiem.

Klasyfikacja indywidualna kobiet:
1. Miejsce Dominika KWAK z KMP w Bielsku - Białej 00:28:42
2. Miejsce Marlena GORTATOWSKA z KMP w Olsztynie 00:30:08
3. Miejsce Katarzyna OMYŁA z KMP w Bielsku-Białej 00:34:00

Klasyfikacja indywidualna mężczyzn:
1. Miejsce Adam DZIUK z KPP w Myszkowie 00:33:59
2. Miejsce Tomasz STĘPIEŃ z KPP w Wodzisławiu ŚL. 00:34:38
3. Miejsce Szymon KURCZOK z KMP w Gliwicach 00:35:56

Klasyfikacja drużynowa:


Suma dwóch najlepszych czasów
1. Miejsce KPP w Wodzisławiu Śl. 00:83:17
2. Miejsce KWP w Katowicach 00:84:23
3. Miejsce KMP w Gliwicach 00:87:00

ab / bielsko.info, źródło: KMP Bielsko-Biała

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.