bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 13 maja 2016
  • 21 maja 2016
  • wyświetleń: 7080

Wyprzedaż garażowa w dzielnicy Biała Krakowska

Za nami:

W sobotę 21 maja na terenie Zespołu Szkół Podstawowo-Gimnazjalnego nr 1 przy ulicy Norwida 30 odbędzie się wiosenna wyprzedaż garażowa. Pchli Targ organizuje Rada Osiedla Biała Krakowska.

wyprzedaż garażowa
Wyprzedaż garażowa w Komorowicach Krakowskich · fot. komorowice.pl


Wyprzedaże garażowe stają się w ostatnich latach coraz bardziej popularne. Wiele osób ma nadzieję na znalezienie ciekawych bibelotów, rzadkich książek i płyt czy ubranek dla dzieci w dobrym stanie. Poza tym to dobry sposób na integrację lokalnego środowiska. Dlatego tak wiele bielskich Rad Osiedli organizuje wyprzedaże nawet kilka razy w roku.

Wyprzedaż w Białej Krakowskiej odbędzie się 21 maja na terenie Zespołu Szkół Podstawowo-Gimnazjalnego nr 1 przy ulicy Norwida 30. Handlowanie zacznie się o godzinie 10.00 i potrwa około trzech godzin.

Organizatorzy zapraszają dorosłych z dziećmi - dla najmłodszych animatorki przeprowadzą zabawy i konkursy z nagrodami. W programie również oprawa muzyczna. W razie ulewnego deszczu impreza nie odbędzie się. Wystawcy mogą przesyłać zgłoszenia na adres bialakrakowska@gmail.com.

ab / bielsko.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.