bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 11 maja 2016
  • wyświetleń: 6244

Rewitalizacja Bulwarów Straceńskich - raport z placu budowy - zdjęcia

We wrześniu ma zakończyć się rewitalizacja Bulwarów Straceńskich. Rozpoczęte są realizacje nawierzchni pod place zabaw dla dzieci. Montaż samych urządzeń odbędzie się w końcowej fazie tej inwestycji.

Rewitalizacja Bulwarów Straceńskich - raport z placu budowy - 10.05.2016 · fot. UM Bielsko-Biała


W ramach prowadzonego przez Wydział Inwestycji Urzędu Miejskiego zadania pn. "Przebudowa i rozbudowa Bulwarów Straceńskich" wykonane zostało boisko z nawierzchnią poliuretanową, siłownia, miejsce do grillowania oraz podbudowy chodników w rejonie ul. Żywieckiej.

Budynek sanitariatu jest w stanie surowym zamkniętym. Obecnie wykonywane są instalacje wewnętrzne i elewacje. Rozpoczęte są realizacje nawierzchni pod place zabaw dla dzieci, a montaż samych urządzeń odbędzie się w końcowej fazie tej inwestycji.

Trwa przygotowanie podbudowy pod drogę rowerową i ścieżkę dla pieszych. Wykonano większą część sieci wodociągowej i kanalizacji sanitarnej. Prowadzona jest instalacja sieci oświetlenia zewnętrznego, monitoringu oraz montaż skateparku.

Przewiduje się, że roboty zostaną zakończone we wrześniu bieżącego roku.

ab / bielsko.info, źródło: UM Bielsko-Biała

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.