bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 9 maja 2016
  • wyświetleń: 5186

Nowoczesna z Bielska-Białej na sobotniej manifestacji - zdjęcia

Podbeskidzkie struktury Nowoczesnej uczestniczyły 7 maja w marszu opozycji parlamentarnej w Warszawie.

Nowoczesna z Bielska-Białej na manifestacji KOD-u - 07.05.2016 · fot. Nowoczesna


W minioną sobotę w Warszawie odbył się marsz opozycji parlamentarnej, w którym uczestniczyła m.in. Nowoczesna, KOD, PO, Inicjatywa Polska oraz PSL. Wśród manifestujących była spora grupa członków Nowoczesnej z naszego okręgu.

- Marsz cieszył się sporym zainteresowaniem, co najlepiej pokazuje jakie reakcje wśród Polaków wywołują rządy PiS. Ostatecznie z naszego okręgu do Warszawy wybrało się blisko stu członków Nowoczesnej. Mocno zaznaczyliśmy tam obecność naszego regionu. Transparent "Nowoczesna Bielsko-Biała" był widoczny w czasie całej manifestacji i marszu - szliśmy na samym czele zaraz po posłach Nowoczesnej - powiedział Jacek Walewski, wiceprzewodniczący Nowoczesnej w powiecie bielskim i zarazem dyrektor biura posła Mirosława Suchonia, organizatora wyjazdu.

- PiS mocno antagonizuje społeczeństwo i coraz bardziej zawłaszcza nasze państwo. Tego typu marsze jak ten dzisiaj pokazują, jak bardzo Polacy chcą powrotu do normalności i uczestnictwa w Unii Europejskiej - wyjaśnia idee wydarzenia poseł Mirosław Suchoń.

ab / bielsko.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.