bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 30 kwietnia 2016
  • 2 maja 2016
  • wyświetleń: 1922

Wywieszą flagę narodową na wieży widokowej na Szyndzielni

Za nami:

Dzień Flagi Rzeczypospolitej Polskiej, obchodzony 2 maja każdego roku, jest i powinien być znaczącym wydarzeniem dla każdego Polaka - patrioty. Identyfikacja z symbolami jest przecież ważnym elementem tożsamości narodowej. Niezależni.BB zachęcają do obchodów Święta Flagi w Beskidach.

święto flagi
Beskidzkie Święto Flagi w 2014 roku · fot. Niezależni.BB


Niezależni.BB zapraszają wszystkich wszystkich do wędrowania 2 maja po górach z biało-czerwoną flagą. Finałem tych wypraw będzie spotkanie w najwyższym miejscu Bielska-Białej - przy wieży widokowej na Szyndzielni, gdzie o godzinie 14.30 zostanie umieszczona narodową flagę.

- Wszystkich tych, którzy w tym dniu wybierają się w góry, ale nie po drodze im będzie Szyndzielnia, również zapraszamy do wzięcia z sobą polskiej flagi. Zachęcamy do eksponowania jej na górskich szczytach oraz przesyłania nam zdjęć dokumentujących ten wyczyn na adres mailowy: flaga@niezalezni-bb.pl. My wszystkie te zdjęcia opublikujemy w internecie, na specjalnie w tym celu stworzonym wydarzeniu na portalu Facebook. Autorzy najciekawszych zdjęć otrzymają nagrody - informuje Jarosław Zięba, wiceprezes Stowarzyszenia Niezależni.BB.

ab / bielsko.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.