bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 31 października 2011
  • wyświetleń: 2441

Pożar mieszkania w kamienicy

Policjanci ustalają szczegółowe okoliczności, w jakich w piątek wieczorem doszło do pożaru jednego z mieszkań w kamienicy przy ul. Legionów w Bielsku-Białej. Do szpitala z objawami zatrucia tlenkiem węgla i poparzeniami przewieziono 48-letniego mężczyznę i jego 70-letnią matkę.

Do pożaru doszło najprawdopodobniej w trakcie libacji alkoholowej, która odbywała się wówczas w mieszkaniu. Na skutek zaprószenia ognia w mieszkaniu wybuchł pożar. Szybka i skuteczna akcja gaśnicza zapobiegła rozprzestrzenianiu się ognia na pozostałe lokale mieszkalne.

Na skutek pożaru 70-letnia kobieta i jej 48-letni syn ulegli zatruciu tlenkiem węgla. Mężczyzna doznał ponadto poparzenia stóp I i II stopnia. Oboje poszkodowani zostali przewiezieni do szpitala w Sosnowcu. Badanie szpitalne stanu ich trzeźwości wykazało, że mężczyzna miał we krwi blisko 4 promile alkoholu, natomiast kobieta 2,3 promila.

Szczegółowe okoliczności tego zdarzenia wyjaśniają policjanci z komisariatu IV.

new / bielsko.info
źródło: KMP Bielsko-Biała

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.