bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 25 kwietnia 2016
  • wyświetleń: 2127

Potrącił rowerzystę i odjechał z miejsca zdarzenia

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Wypadki i kolizje" podaj

52-letni rowerzysta odniósł obrażenia na skutek potrącenia przez kierującego Oplem. Sprawca nie zatrzymał, by udzielić rannemu pomocy i odjechał z miejsca zdarzenia. Do wypadku doszło w minioną sobotę tuż po godzinie 15.00 w Bielsku-Białej na ul. Ks. Kusia.

Z ustaleń wynika, że kierujący Oplem w czasie manewru wyprzedzania zajechał rowerzyście drogę, a następnie potrącił kierującego. Na skutek potrącenia kierowca jednośladu przewrócił się, doznając obrażeń ciała. Sprawca nie zatrzymał się i nie udzielił rannemu pomocy.

Ponadto bielska policja poszukuje świadków wypadku, w którym obrażenia odniosła 75-letnia pasażerka autobusu miejskiego. Do zdarzenia doszło w sobotę (23.04.) około 11.50 w Bielsku-Białej na ul. Partyzantów. Z ustaleń wynika, że nieustalony kierujący, najprawdopodobniej pojazdem marki Vlkswagen Golf kombi, nagle skręcił z lewego pasa ruchu w prawo, zajeżdżając drogę kierowcy autobusu miejskiego linii nr 28. Kierowca autobusu, chcąc uniknąć zderzenia, gwałtownie zahamował. W wyniku hamowania na 75-letnią pasażerką upadł współpasażer. Poszkodowana doznała złamania kości stopy i trafiła do szpitala.

Świadków tych wypadków, a w szczególności osoby, które mogą pomóc śledczym w ustaleniu sprawców prosimy o kontakt z Wydziałem Kryminalnym Komendy Miejskiej Policji w Bielsku-Białej przy ul. Rychlińskiego 17, tel. 338121280, nr alarmowe 997 lub 112.

ab / bielsko.info, źródło: KMP Bielsko-Biała

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Wypadki i kolizje

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Wypadki i kolizje" podaj