bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 24 kwietnia 2016
  • wyświetleń: 7519

40-letnim Komarkiem do Maroka w 3 tygodnie, budżet wyprawy 2 tys. zł

W sobotę z Czechowic-Dziedzic w podróż do Maroka wyruszył Piotr Polok. Nie było by w tym nic nadzwyczajnego, gdyby nie fakt że Pan Piotr wybrał się w podróż poczciwym Komarkiem!Komarek Pana Piotra ma już co prawda 40 wiosen, ale do wyprawy jest przygotowany perfekcyjnie. Dodatkowo Pan Piotr zabrał ze sobą zapasowe części, które niestety obciążają motorower o dodatkowe 8 kg. Na wyposażeniu Komarka jest też namiot, gdyż z hotelu motorowerzysta nie planuje korzystać. Jak samo mówi jest to wyprawa niskobudżetowa. Orientacyjne koszty dotarcia do Maroka (razem z opłatą za prom) mają wynieść nieco ponad 2 tys. zł, a czas wyprawy około 3 tygodnie.

Loading...


Wyprawa rozpoczęła się z Placu Jana Pawła II w Czechowicach-Dziedzicach, skąd Pan Piotr wyruszył do Maroka w asyście zaprzyjaźnionych motocyklistów.Z powrotem Pan Piotr wróci samolotem, prawdopodobnie z lotniska w Maladze. Po powrocie powstanie też filmik relacjonujący całą wyprawę. Na facebooku powstała też specjalna strona poświęcona wydarzeniu: www.facebook.com/events/1734018033478017

ups / bielsko.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.