bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 22 kwietnia 2016
  • wyświetleń: 2000

Zatrzymano 32-latka podejrzanego o napad na salon gier

Policjanci z Bielska-Białej zatrzymali 32-letniego mężczyznę, podejrzanego o napad na salon gier. Napastnik obezwładnił pracownicę gazem pieprzowym i usiłował skraść gotówkę. Napadł na lokal, gdyż wcześniej przegrał w nim pieniądze na automatach i bał się wrócić do domu. Grozi mu teraz za to kara do 12 lat więzienia.

Do napadu na bielski salon gier przy ul. Cieszyńskiej doszło w miniony wtorek 19 kwietnia. Mężczyzna do późnych godzin nocnych grał na automatach. Przegrał sporą część gotówki, więc postanowił się „odkuć”. Obezwładnił pracownicę gazem pieprzowym i usiłował skraść pieniądze. Rzucił się do ucieczki, gdy okazało się, że w kasie nie było w tym dniu utargu.

Pracownica poinformowała o napadzie oficera dyżurnego Policji. Na miejsce natychmiast skierowano policyjne patrole, które przeszukały teren za sprawcą. W tym samym czasie śledczy krok po kroku skrupulatnie gromadzili dowody w tej sprawie. Przeprowadzili oględziny miejsca zdarzenia i przesłuchali świadków. Sprawdzili każdy szczegół, który mógł ich naprowadzić na trop napastnika. Czynności te doprowadziły do ustalenia i zatrzymania 32-letniego bielszczanina.

Mężczyzna napadł na pracownicę, gdyż wcześniej przegrał na automatach gotówkę i bał się wrócić do domu z pustymi rękami. Sprawca trafił do policyjnego aresztu. O jego dalszym losie zdecyduje prokurator i sąd.

new / bielsko.info, źródło: KMP Bielsko-Biała

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.