bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 21 kwietnia 2016
  • wyświetleń: 4418

29-latek pobił byłą partnerkę tak mocno, że złamał jej oczodół

Poważnymi obrażeniami ciała i pobytem w szpitalu zakończyła się dla 30-letniej bielszczanki awantura z byłym partnerem. Napastnik tak dotkliwie pobił kobietę, że złamał jej oczodół i spowodował rozległe urazy twarzy. Sprawca został zatrzymany przez policjantów z bielskiej „dwójki”. Grozi mu do 5 lat więzienia.

Do zdarzenia doszło nocą w jednym z mieszkań na bielskim osiedlu Beskidzkim. Były partner kobiety nalegał, żeby wpuściła go do mieszkania, bo rzekomo chciał z nią porozmawiać. Już w progu zaatakował 30-latkę i dotkliwie ją pobił.

Wezwani na miejsce policjanci zatrzymali agresywnego napastnika. Badanie alkomatem wykazało, że 29-latek miał w organizmie ponad 2 promile alkoholu. Szybko okazało się, że przed zatrzymaniem uszkodził toyotę należącą do krewnych byłej partnerki. Zarysował lakier ostrym przedmiotem, powodując szkody w wysokości 500 zł. Nazajutrz usłyszał zarzuty i został doprowadzony do prokuratury. Prokurator objął go policyjnym dozorem.

new / bielsko.info, źródło: KMP Bielsko-Biała

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.